Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu.

Bal w przedszkolu.

Mikołaj w przedszkolu.

Spotkanie z górnikiem.

Andrzejki w przedszkolu.

 

Dzień życzliwości w przedszkolu.

Dzień Pluszowego Misia. Wspólne zabawy taneczne z misiem, słodki poczęstunek dla przyjaciela misia i praca plastyczna dla misia.

Festiwal Piosenki Przedszkolnej- występy dzieci w Myśliborskim Ośrodku Kultury.

Dziś odwiedziliśmy pracownię plastyczną. Zajęcia prowadzone są przez artystę malarza p. Janusza Moraczewskiego.Dzieci poznały legendę o św. Gertrudzie, która była tematem zajęć dzieci.

,,Kto Ty jesteś- Polak mały…”  Spotkanie z zawodowym żołnierzem.

Piękna nasza Polska cała. Udział dzieci w przedstawieniu wykonanym przez uczniów kl. I Szkoły Podstawowej Nr 3.

Uroczystość ,,Pasowanie na Przedszkolaka” – Jesteśmy ,,Jagódki”

Witaminki, witaminki dla chłopczyka i dziewczynki.

 

Teatrzyk pt. ,,Magia słów” w wykonaniu aktorów. Trzy ważne słowa: proszę, dziękuję, przepraszam niech  obce Ci nie będą.

Bezpieczeństwo ważna sprawa. Wybraliśmy się na wycieczkę do Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu w celu poznania miejsca pracy policjanta.Zobaczyliśmy różne pomieszczenia oraz pan policjant przybliżył nam przepisy ruchu drogowego związanego z bezpiecznym poruszaniem się po drogach.

Wyjście do MOK-u w Myśliborzu na spektakl ,,O psie Kasztanie, który został detektywem”

„Jagódki” dbają o środowisko naturalne dlatego czynnie uczestniczyły w akcji „Sprzątanie Świata”. Dzieci aktywnie robiły porządki wokół przedszkola dzięki czemu jego otoczenie było czyste i przyjazne.

„JAGÓDKI” uczestniczyły w przedstawieniu teatralnym pt. ” Inscenizacje wierszy Juliana Tuwima”, na zaproszenie pracowników oraz wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Myśliborzu. Największe utwory dziecięcego pisarza przybliżyli maluchom aktorzy teatru. Dziękujemy dyrektorowi SOSW w Myśliborzu Panu Piotrowi Rampała za zaproszenie.

Kategorie

Archiwum

Kalendarz

Luty 2018
PWŚCPSN
« Lis  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728