Wycieczka do Straży Pożarnej.

12.06.2018   30-lecie Przedszkola Publicznego Nr 1 ,,ZIELONA DOLINKA”.

Pierwsza część to występy dzieci dla zaproszonych gości.

Druga część to zabawy dzieci z animatorami.

 

Dzień Sportu i Dzień Dziecka w Przedszkolu

Dzień Rodziny -25.05

Wycieczka do Czelina.  Wiele przeżyć i atrakcji. Dzieci miały bezpośredni kontakt ze zwierzętami, słuchały o nich ciekawostek, spacerowały między nimi oraz karmiły. Dodatkowe atrakcje: pieczone kiełbaski, przejażdżka na kucyku, konkurencje i zabawy na placu zabaw, samodzielne wykonywanie podpłomyków i ich spożywanie i wiele innych. Uśmiech na twarzy dopisywał wszystkim dzieciom.

 

Dzień Ziemi

Powitanie wiosny.

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu.

Bal w przedszkolu.

Mikołaj w przedszkolu.

Spotkanie z górnikiem.

Andrzejki w przedszkolu.

 

Dzień życzliwości w przedszkolu.

Dzień Pluszowego Misia. Wspólne zabawy taneczne z misiem, słodki poczęstunek dla przyjaciela misia i praca plastyczna dla misia.

Festiwal Piosenki Przedszkolnej- występy dzieci w Myśliborskim Ośrodku Kultury.

Dziś odwiedziliśmy pracownię plastyczną. Zajęcia prowadzone są przez artystę malarza p. Janusza Moraczewskiego.Dzieci poznały legendę o św. Gertrudzie, która była tematem zajęć dzieci.

,,Kto Ty jesteś- Polak mały…”  Spotkanie z zawodowym żołnierzem.

Piękna nasza Polska cała. Udział dzieci w przedstawieniu wykonanym przez uczniów kl. I Szkoły Podstawowej Nr 3.

Uroczystość ,,Pasowanie na Przedszkolaka” – Jesteśmy ,,Jagódki”

Witaminki, witaminki dla chłopczyka i dziewczynki.

 

Teatrzyk pt. ,,Magia słów” w wykonaniu aktorów. Trzy ważne słowa: proszę, dziękuję, przepraszam niech  obce Ci nie będą.

Bezpieczeństwo ważna sprawa. Wybraliśmy się na wycieczkę do Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu w celu poznania miejsca pracy policjanta.Zobaczyliśmy różne pomieszczenia oraz pan policjant przybliżył nam przepisy ruchu drogowego związanego z bezpiecznym poruszaniem się po drogach.

Wyjście do MOK-u w Myśliborzu na spektakl ,,O psie Kasztanie, który został detektywem”

„Jagódki” dbają o środowisko naturalne dlatego czynnie uczestniczyły w akcji „Sprzątanie Świata”. Dzieci aktywnie robiły porządki wokół przedszkola dzięki czemu jego otoczenie było czyste i przyjazne.

„JAGÓDKI” uczestniczyły w przedstawieniu teatralnym pt. ” Inscenizacje wierszy Juliana Tuwima”, na zaproszenie pracowników oraz wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Myśliborzu. Największe utwory dziecięcego pisarza przybliżyli maluchom aktorzy teatru. Dziękujemy dyrektorowi SOSW w Myśliborzu Panu Piotrowi Rampała za zaproszenie.

Spotkanie z higienistką stomatologii. Utrwalenie zasad dbania o higienę jamy ustnej, poznanie zdrowych i szkodliwych produktów spożywczych, zdobywanie informacji na temat właściwego szczotkowania ząbków. ,,Piękny uśmiech mam, bo o swoje ząbki dbam”. Dzieci otrzymały ,,Dyplom Białego Uśmiechu”.

Kategorie

Archiwum

Kalendarz

Lipiec 2018
PWŚCPSN
« Maj  
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031