Pomagamy Ukrainie…

NA POMOC UKRAINIE…
W związku z wojną na Ukrainie, widząc cierpienie, ból i rozłąkę ukraińskich rodzin, nasze przedszkole dołącza do działań humanitarnych z całego serca wspierających naród ukraiński, ich odwagę i patriotyzm zasługujący na najwyższe słowa uznania.
Od dnia 28 lutego organizujemy zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy o długoterminowej przydatności: artkuły żywnościowe, środki czystości i higieny osobistej, pieluchy, koce, środki opatrunkowe, woda mineralna itp. Przyniesione produkty można złożyć w specjalnie wystawionym w przedszkolu pojemniku jak również u wychowawców poszczególnych grup wiekowych.
Prosimy o wsparcie poprzez zaangażowanie się w nasze działania. Dziękujemy.

Cyklicznie samochody z darami dla Ukrainy wyjeżdżają z przedszkola. Dziękujemy naszym kochanym Rodzicom i pracownikom placówki. ZBIÓRKA TRWA NADAL… i nadal prosimy o wsparcie. Wszystkie dary przekazujemy do Ośrodka Pomocy Społecznej w Myśliborzu 🇵🇱🇺🇦❤🇺🇦🇵🇱

Nasze WIEWIÓRECZKI zaśpiewały wzruszającą piosenkę. Każdy gest jest ważny, tym bardziej kiedy wykonują go dzieci. Zielona Dolinka solidaryzuje się z naszymi sąsiadami, którzy mierzą się z wielką tragedią.
Z CAŁEGO SERCA WSPIERAMY UKRAINĘ 🇵🇱🇺🇦❤🇺🇦🇵🇱
Piosenkę można obejrzeć klikając w poniższy link:
Kolejne dwa transporty z pomocą dla Ukrainy wyruszyły z przedszkola. Dziękujemy naszym rodzicom i pracownikom za dobre serca. Dziękujemy Pani EWELINIE WRÓBLEWSKIEJ (prywatnie nasz rodzic oraz córka naszej Pani Halinki) za dostarczenie darów bezpośrednio do Rowu, tam gdzie przebywają osoby poszkodowane w wojnie 🥰

 

List Ministra Edukacji i Nauki do całej społeczności oświatowej państwa polskiego: List Ministra Edukacji i Nauki

Słowniczek polsko – ukraiński – podstawowe zwroty do pobrania dla zainteresowanych osób: rozmówki polsko-ukraińskie_v.2 (3)

UWAGA !!! Aktualizowane informacje na temat niezbędnych, potrzebnych rzeczy dla osób dotkniętych wojną na Ukrainie umieszczone są na stronie przedszkola na platformie FACEBOOK.