Relacja z obchodów 30-lecia przedszkola

Dyrektor przedszkola Marzena Gerwatowska oraz dzieci powitali zebranych gości:

Następnie przedszkolaki z „Zielonej Dolinki” zabawiali gości pięknymi programami artystycznymi:

Przemówienie na temat naszego przedszkola wygłosił Burmistrz Miasta i Gminy Myślibórz Pan Piotr Sobolewski oraz uroczyście przekazał dla naszej placówki i dzieci super prezent – TRAMPOLINĘ 🙂

Jednym z zaproszonych gości była pierwsza Dyrektor naszego przedszkola Pani Weronika Plikus, która tworzyła placówkę od podstaw: zakup pierwszych mebelków, zabawek i pomocy dla dzieci, jak również opieka nad młodą kadrą, która dopiero co ukończyła szkołę i pokazanie jej jak należy z inicjatywą i zaangażowaniem wykonywać tę bardzo odpowiedzialną pracę:

Wyłonieni zostali laureaci przedszkolnego konkursu na najpiękniejszy wiersz o naszym przedszkolu, układany wspólnie z rodzicami a nawet dziadkami 🙂 Laureaci wspólnie z nauczycielką Panią Anną Zajkowską wyrecytowali swoje niepowtarzalne wiersze. Burmistrz Miasta i Gminy Myślibórz Pan Piotr Sobolewski wraz z Naczelnikiem Wydziału Oświaty Panem Dariuszem Wróblem wręczyli laureatom konkursu piękne dyplomy wraz z nagrodami 🙂

Nie obyło się też bez podziękowań przedstawicielom instytucji, z którymi przedszkole ściśle współpracuje: Muzeum Pojezierza Myśliborskiego, Ratownictwo Medyczne:

Na koniec uroczystości, cała społeczność przedszkola: rodzice, dzieci, pracownicy, wraz zaproszonymi gośćmi wypuściła balony z życzeniami dla „Zielonej Dolinki” 🙂

Po uroczystości była też zabawa dla dzieci ze specjalnie na tą okazję zaproszonymi animatorami:

?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?