WAŻNY KOMUNIKAT…

W związku z możliwością utworzenia dwóch dodatkowych oddziałów dla dzieci w wieku przedszkolnym – 3-5 lat, ogłaszamy rekrutację na stanowisko – Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego. Zapraszamy do składania ofert pracy dla osób posiadających odpowiednie kwalifikacje do siedziby Przedszkola Publicznego Nr 1 „Zielona Dolinka” w Myśliborzu, ul. Lipowa 18 b. Wszelkich informacji na ten temat udziela dyrektor przedszkola pod numerem telefonu: 95 747 22 77, w godz. 10.00 – 14.00.
Zapraszamy do współpracy nauczycieli kochających dzieci, chętnych do wpływania na ich harmonijny rozwój, pomagających maluchom w ich odkrywaniu otaczającego świata, eksperymentowaniu, odczuwaniu. Poszukujemy nauczycieli kreatywnych, z pasją… Mile widziane dodatkowe kwalifikacje.
Przedszkole „Zielona Dolinka” zapewnia zatrudnienie w oparciu o Kartę Nauczyciela. Ponadto miłą atmosferę pracy opartą na wzajemnym szacunku, pozytywnych relacjach społecznych, możliwość rozwoju zawodowego, zdobywanie dodatkowych kwalifikacji, rozpoczęcie lub kontynuacja ścieżki awansu zawodowego, pomoc pracowników oraz dyrektora przedszkola w osiąganiu własnych celów. Nauczyciel rozpoczynający pracę w przedszkolu będzie miał zapewnioną pomoc doświadczonego opiekuna, który pomoże mu w szybkiej adaptacji i objęciu nowych obowiązków i wyzwań.
GORĄCO ZAPRASZAMY 😃😃😃